MSI GeForce RTX 3050 LP E 6G OC | NVIDIA | 6 GB | GeForce RTX 3050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI Express Gen 4 x16 (uses
- TootjadMSI
- Mudel: GeForce RTX 3050 LP E 6G OC
- Saadavus: 5
-
254€
MSI GeForce RTX 3050 LP E 6G OC | NVIDIA | 6 GB | GeForce RTX 3050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI Express Gen 4 x16 (uses x8)
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 3050 |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Liidese tüüp | PCI Express Gen 4 x16 (uses x8) |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 900 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | GeForce RTX 3050 LP E 6G OC |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





